حمل خودرو به تبریز

حمل خودرو به تبریز 

 

الوبار یکی از ارزانترین شرکت ها در زمینه حمل خودرو به تبریز است که آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی می باشد .

 

شرکت الوبار با ارائه بیمه نامه رایگان در خدمت شما برای ارسال خودرو به تبریز می باشد تا در هنگام وجود هر نوع خسارت ، آن را برای شما پرداخت کند .

 

یکی از خدمات ارائه شده توسط الوبار برای خودروبر تبریز ارائه بارنامه دولتی می باشد که امنیت خودرو شما را تضمین می کند .

 

الوبار برای حمل خودرو به تبریز به همه مشتریان خود مشاوره رایگان ارائه خواهد کرد تا تمامی اطلاعات لازم در این زمینه را در اختیار شما قرار دهند .

 

اگر می خواهید به یک شرکت مورد اطمینان برای ارسال خودرو مشتری کنید ، شرکت الوبار را به شما پیشنهاد می کنیم ؛ الوبار با داشتن سابقه سی ساله ، یکی از معتبرترین شرکت های خودروبر تبریز در سراسر کشور است .

 

هیچ نگرانی برای هزینه ی جا به جایی خودرو به تبریز نداشته باشید، شرکت ما همیشه سعی می کند ارزانترین نرخ را ارائه دهد.

 

شرکت الوبار ماهرترین رانندگان را برای ارسال خودرو به تبریز جهت ایمنی خودروی شما استخدام کرده است ، الوبار سعی می کند پشتیبانی های لازم را برای حمل خودرو انجام دهد .

 

انواع خدمات جهت ارسال خودرو به تبریز

 

شرکت الوبار آماده ارائه انواع خدمات حمل خودرو به تبریز برای شما مشتریان گرامی می باشد الوبار ارسال خودرو  را با امنیت بالا برای مشتریان خود انجام خواهد داد.

 

انواع خدمات الوبار برای خودروبر تبریز عبارتند از:

 • خودروهای لوکس و لاکچری
 • خودروهای قدیمی و کلاسیک
 • خودروهای صفر کیلومتر برای ارسال به مرکز تعویض پلاک
 • خودروهای از کار افتاده و خراب

 

شرکت الوبار با داشتن گروه خبره و رانندگان حرفه ای آماده حمل خودرو به تبریز با بهترین امکانات و امنیت بالا می باشد ، با انجام خودروبر تبریز توسط الوبار دیگر نگران ایمنی آن نخواهید بود .

 

خودروهایی که تاکنون توسط شرکت الوبار به تبریز ارسال گردیده عبارتند از:

 • مازراتی
 • بی ام و
 • پورشه
 • هیوندا کوپه
 • مزدا

 

الوبار علاوه بر ارائه خدمات ایمن برای حمل خودرو به تبریز در خدمت شما مشتریان گرامی برای حمل خودرو به اردبیل نیز می باشد.

 

انواع خدمات جهت ارسال خودرو به تبریز
انواع خدمات جهت ارسال خودرو به تبریز

 

روش های حمل خودرو به تبریز

 

شرکت الوبار با در اختیار داشتن امکانات بالا ، آماده ارائه خدمات ایمن به مشتریان برای خودروبر تبریز می باشد ، الوبار با در اختیار داشتن مجهزترین خودروبر های کامیونت کفی و تریلی ، خدمات ایمن ارسال خودرو به تبریز را به شما ارائه خواهیم کرد.

 

یکی از روش های حمل خودرو به تبریز استفاده از خودروبر کامیونت تکی می باشد ، ارسال خودرو با کامیونت یکی از امن ترین روش های ارسال خودرو محسوب می شود .

 

برای جا به جایی خودرو به تبریز توسط کامیونت به تبریز نیاز است خودروی مورد نظر قابلیت حرکت از روی کفی را داشته باشد تا بتوان روی کامیونت سوار شود از مزیت های خودروبر با کامیونت می توان به ارسال سریع و ایمن آن اشاره کرد.

 

یکی دیگر از روش های ارسال خودرو به تبریز استفاده از تریلی می باشد ، از تریلی برای حمل 6 الی 8 خودرو به تبریز استفاده می شود که با توجه به تعداد ، تریلی متفاوت می باشد .

 

یکی از مزیت های حمل خودرو به تبریز با تریلی می توان به ایمنی بالا و هزینه کمتر به نسبت روش های دیگر اشاره کرد ، از تریلی معمولا برای حمل خودروهای ساخته شده توسط شرکت های خودروسازی و یا خودروهای وارداتی به تبریز استفاده می شود .

 

 الوبار این امکان را برای جا به جایی خودرو به تبریز فراهم کرده است که بتوانید تعداد یک الی چند خودرو را به وسیله تریلی با کمترین نرخ کرایه حمل کنید .

جا به جایی خودرو به تبریز به صورت دربستی

 

شرکت الوبار ارائه دهنده حمل خودرو به صورت دربستی به تمامی نقاط تبریز با امکانات حرفه ای و ارزان قیمت می باشد .

 

یکی دیگر از خدمات شرکت الوبار ، ارسال خودرو به صورت دربستی می باشد که برای سرعت بخشیدن به جا به جایی خودرو به تبریز بسیار کاربردی می باشد .

 

الوبار به صورت شبانه روز می تواند حمل خودرو به تبریز را به صورت دربستی به تمامی شما عزیزان با بهترین ویژگی ها ارائه دهد .

 

هزینه حمل خودرو به صورت دربستی نسبت به ارسال عادی ممکن است بیشتر شود ، شرکت الوبار جهت خودروبر تبریز تخفیفات ویژه ای را قرار داده است تا در حد امکان مبلغ کرایه برای شما کاهش یابد .

 

جا به جایی خودرو به تبریز به صورت دربستی
جا به جایی خودرو به تبریز به صورت دربستی

 

حمل خودرو به تبریز با ارزان ترین قیمت

 

یکی از نکاتی که مشتریان در هنگام انتخاب شرکت خودروبر تبریز به آن توجه می کنند هزینه های خودروبر می باشد ، پایین بودن هزینه ی حمل خودروی هر شرکتی به معنی کارایی درست آن نمی باشد.

 

در شرکت الوبار با وجود ارزان ترین نرخ هر آنچه که باعث ایمنی ارسال خودرو به تبریز است رعایت خواهد شد ؛ هزینه ی حمل خودرو به تبریز با توجه به نوع خودروی ارسالی و شرایط دیگر برای هر شخص متفاوت خواهد بود .

 

برای محاسبه هزینه های جا به جایی خودرو به تبریز باید به نکات زیر توجه کرد:

 • میزان مسافت تبریز
 • روش حمل خودرو
 • هزینه های ارسال خودرو تبریز
 • نوع خودروی ارسالی
 • شرایط جاده و راه
 • آب و هوا

 

یکی از مهمترین دلایل تغییر قیمت های حمل خودرو به تبریز شرایط آب و هوا می باشد. در صورت بارش برف و باران هزینه های خودروبر نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

 

حمل خودرو به تبریز با ارزان ترین قیمت
حمل خودرو به تبریز با ارزان ترین قیمت 

 

 ارسال خودرو به تبریز با مشاوره ی رایگان 

 

مشاورانی که در شرکت ما حضور دارند آماده ی پاسخگویی به تمام سوالات شما برای خودروبر تبریز به صورت رایگان هستند . مشاوران سعی می کنند تمام مراحل حمل خودرو را به طور کامل برای شما توضیح دهند.

 

شما می توانید از طریق تماس تلفنی تمام اطلاعات کامل را برای هزینه ارسال خودرو به تبریز به دست آورید ، با انجام مشاوره خودروبر الوبار می توانید از خدمات مناسب با نوع خودرو خود بهره مند شوید .

 

از مزیت های انجام مشاوره حمل خودرو به تبریز می توان به آشنایی با تمامی خدمات ارائه شده توسط الوبار اشاره کرد ، مشاوران الوبار به صورت همه روزه آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند .

 

ارائه بیمه نامه توسط خودروبر تبریز الوبار 

 

یکی از مهم ترین اقدامات برای حمل خودرو به تبریز انجام بیمه نامه معتبر می باشد ، با داشتن بیمه نامه معتبر ایران برای خودروبر دیگر نگران خودرو ارسالی خود نخواهید بود.

 

شرکت الوبار برای ارسال خودرو به تبریز تا سقف 30 میلیون تومان بیمه ی رایگان در اختیار شما قرار می دهد و همچنین هزینه های بیمه حمل خودرو با توجه به نوع خودرو ارسالی شما متفاوت می باشد.

 

از مهمترین مزیت های بیمه نامه ایران برای جا به جایی خودرو به تبریز تحت پوشش قرار دادن همه حوادث است ، شما با انجام بیمه خودروبر تبریز می توانید در صورت به وجود آمدن خسارت هزینه را از بیمه دریافت کنید.

 

بارنامه دولتی جهت حمل خودرو  به تبریز

 

یکی از خدمات ارائه شده توسط الوبار برای حمل خودرو به تبریز ارائه بارنامه دولتی می باشد ، بارنامه هایی که از طرف شرکت الوبار برای ارسال خودرو تنظیم می شود دولتی است .

 

توجه داشته باشید که حتما در خودروبر تبریز باید مهر و امضای شرکت برای معتبر بودن بارنامه وجود داشته باشد ، ارائه بارنامه دولتی از طرف شرکت های جا به جایی خودرو به تبریز نشان دهنده معتبر بودن شرکت می باشد.

 

در هر بارنامه ارسال خودرو به تبریز اطلاعات کاملی درباره ی نام و نشانی صاحب خودرو ، شماره پلاک ، هزینه های بیمه نامه ، آدرس مقصد و …. به طور دقیق ذکر خواهد شد ، اطلاعات درج شده در بارنامه یک نوع تضمین برای هردو طرف برای خودروبر تبریز محسوب می شود.

 

 برای کسب اطلاعات بیشتر و انجام مشاوره رایگان با ما تماس حاصل فرمایید.

سامانه مشاوره رایگان

شرکت الوبار در خدمت شما مشتریان گرامی برای حمل خودرو به تبریز با ارائه بالاترین امکانات و کیفیت ها ، به شما عزیزان می باشد .

 

الوبار با داشتن کارشناسان خبره و رانندگان حرفه ای ،ایمنی خودروی ارسالی شما به تمام نقاط شهر تبریز را ضمانت خواهد کرد ؛ الوبار با ارائه خدمات و امکانات بالا ایمنی خودروهای شما را برای خودروبر تبریز تضمین خواهد کرد.

 

شرکت الوبار بهترین تجربه برای جا به جایی خودرو به تهران با ارزان ترین قیمت همراه با تخفیف و وجود بیمه و مشاوره رایگان را در اختیار مشتریان خود قرار داده است و همچنین شرکت الوبار برای امنیت حمل خودرو ها بارنامه دولتی صادر می کند .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبرای تماس ، لمس کنید